× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio

Wyszukaj artykuł

Pinbook > Praca > Żywiec > Sprzedawca w Żywcu

Grupa Dworakowski - Madej Wróbel Plus, Unimięs, Peklimar

Miejsce pracy:

Żywiec

Forma zatrudnienia:

Pełny etat

Umowa:

Umowa o pracę

Oferta wygasa w dniu:

28-01-2020r

Sprzedawca w Żywcu

Madej Wróbel Plus Sp. z o.o.

Stawiamy na zapewnienie najwyższej jakości wyrobów mięsno - wędliniarskich poprzez ciągły rozwój pracowników i procesów technologicznych.

Dołącz do zespołu!!! Rozwijaj swój potencjał!!!

SPRZEDAWCA W SKLEPIE MIĘSNYM

Miejsce zatrudnienia: Żywiec ul. Kościuszki 42

Dołącz do nas jeżeli:

• poszukujesz pracy gwarantującej stabilność zatrudnieniu,

 • lubisz pracę z ludźmi,

 • jesteś osobą pracowitą i odpowiedzialną,

 • chcesz się rozwijać i zdobyć doświadczenie w branży handlowej

Zakres obowiązków

 • Aktywna obsługa klienta w sklepie mięsnym;

 • Sprzedaż produktów z branży wędliniarskiej;

 • Dbanie o ekspozycje towaru;

 • Dbanie o wizerunek firmy;

 • Prace porządkowe na sklepie

Poszukiwane kompetencje

 • Książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub

gotowość do jej wyrobienia;

 • Umiejętności pracy w zespole;

 • Mile widziana znajomość obsługi kasy fiskalnej;

 • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży;

Oferujemy

 • Premie uznaniowe;

 • Długotrwałą współpracę w firmie o ugruntowanej pozycji na

rynku;

 • Współpracę w systemie 2 zmianowym;

 • Stabilne warunki zatrudnienia;

 • Pakiet socjalny m.in.: prywatną opiekę medyczną,

ubezpieczenie grupowe;

Zainteresowany/Zainteresowana? APLIKUJ!!!

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami