× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł

Mamy wszystkie oferty

pracy za Granicą

203410

OFERT PRACY

92 % osób

ZNAJDUJE PRACĘ

Stany Zjednoczone to już zupełnie inna mentalność niż u Polaków. USA to państwo federacyjne, które leży w Ameryce Północnej i składa się z 50 stanów. Chyba większość osób miała swoje „american dream” i nic dziwnego. Tyle rzeczy ile jest do zobaczenia tam – nie ma gdzie indziej. Tyle gwiazd, które tam mieszkają… Każdy chciałby chociaż raz pojechać do Stanów Zjednoczonych Ameryki, prawda? I nie ma problemu – bowiem i tam chętnie zatrudnia się do różnorodnej pracy. Czy możesz liczyć na zatrudnienie w USA?

Oferty pracy w USA

Najpopularniejszą pracą w Stanach jest „Au Pair”, które zakłada tzw. „gap year” czyli przerwę pomiędzy maturą, a studiami. Można w tym czasie mieszkać i poznawać USA, w zamian za opiekę nad dziećmi. Mieszka się z tą konkretną rodziną – można nauczyć się języka, dostaje się wynagrodzenie, a oprócz tego dach nad głową. Ale potrzebni są również fachowcy z różnych dziedzin, a także opiekunki i sprzątaczki. Jeśli wiesz, że to jest dla ciebie – idź w to. Jeśli umiesz język i masz wykształcenie lub doświadczenie – możesz zrobić tam niesamowitą karierę. Sprawdź najnowsze oferty pracy z USA i nie czekaj – aplikuj!