× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł

Mamy wszystkie oferty

pracy za Granicą

203410

OFERT PRACY

92 % osób

ZNAJDUJE PRACĘ

Państwo: Szwecja | Do uzgodnienia

Dodana
1 tydzień temu

Szwecja, a właściwie Królestwo Szwecji, to państwo, które leży w Europie Północnej i jest zaliczane do państw skandynawskich. Kojarzy się wielu z Ikeą i Sztokholmem, co jest dosyć zrozumiałe. Graniczy tylko z innymi państwami skandynawskimi. Również w Szwecji poszukują najróżniejszych specjalistów – warto jednak dokładnie sprawdzić oferty pracy w Szwecji, aby wiedzieć, czy na pewno mamy realną szansę na zatrudnienie.

Oferty pracy w Szwecji

W Szwecji, jak w Norwegii, na wagę złota są wszyscy monterzy, ale także tacy fachowcy jak np. spawacze, elektrycy, murarze itp. Na pewno poradzą sobie również sprzątaczki, a nawet masażyści. Jeśli dobrze znacie język i macie odpowiednie wykształcenie lub doświadczenie – możecie liczyć na zatrudnienie w innych gałęziach za większe pensje. Sprawdźcie najnowsze oferty pracy w Szwecji i nie czekajcie – aplikujcie!