× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł

Mamy wszystkie oferty

pracy za Granicą

202846

OFERT PRACY

92 % osób

ZNAJDUJE PRACĘ

Szkocja to jeden z częściej wybieranych krajów na wakacje, ale również do pracy. Wszyscy znają Edynburg, a także Glasgow. W naszej głowie na samą myśl o szkotach widzimy kraciaste spódniczki, a niektórzy nawet dudy! Niewiele się pomyliliście. Szkocja to część składowa Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Dawniej było to niezależne królestwo. Na pewno zdajemy sobie sprawę, że krajobrazem Szkocji są głównie części wyżynne i górskie. Jak wspomnieliśmy – wiele osób wyjechało do pracy do Szkocji. A czy ty masz szansę znaleźć tam zatrudnienie? 

Oferty pracy w Szkocji

W Szkocji pracę znajdą głównie specjaliści w swoim fachu – na wagę złota okazali się, i nadal okazują, wszelkiego rodzaju majstrowie m.in. hydraulicy, dekarze, zbrojarze, murarze, tynkarze. Szkocja jest pod tym kątem bardzo uboga. W zasadzie w Szkocji można znaleźć zatrudnienie w naprawdę wielu dziedzinach – szczególnie, jeśli ktoś ma doświadczenie lub wykształcenie i opanował język angielski do perfekcji. Nie wiesz gdzie mógłbyś pracować? Sprawdź nasze najnowsze oferty pracy w Szkocji. I nie czekaj – aplikuj!