× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł

Mamy wszystkie oferty

pracy za Granicą

202846

OFERT PRACY

92 % osób

ZNAJDUJE PRACĘ

od: 16.00

Brutto

Dodana
1 tydzień temu

Irlandia to państwo wyspiarskie, które leży w Europie Zachodniej. Zajmuje większość terytorium wyspy Irlandia. Któż z nas nie kojarzy St. Patrick’s Day? Kto nie słyszał chociaż raz o Dublinie? No nie ma takiej osoby. Irlandia nadal kojarzy nam się z dolinami i pagórkami, i coraz więcej osób decyduje się na to, aby wyjechać i zamieszkać właśnie tam. Nic dziwnego – ich warunki pracy znacznie odbiegają od polskich standardów. Myślisz, że możesz liczyć na pracę w Irlandii? Sprawdź najnowsze oferty pracy w Irlandii i się przekonaj!

Oferty pracy w Irlandii

W Irlandii można pracować w naprawdę wielu branżach. Nie mówimy już nawet o tym, jak ważni są tam hydraulicy, wszelkiego rodzaju budowlańce, malarze i osoby, które mogą zająć się remontami. Równie ważni są ludzie do sektora hotelarstwa, do opieki nad osobami starszymi i dziećmi, a także mechanicy – głównie do maszyn rolniczych. Jeśli doskonale znasz język i masz wykształcenie lub doświadczenie, naturalnie możesz liczyć na zupełnie inne rodzaje pracy. Sprawdź najnowsze oferty pracy z Irlandii i znajdź coś dla siebie – nie czekaj, aplikuj!