× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio

Wyszukaj artykuł

Pinbook > Praca > Warszawa > Specjalista ds. zakupów i planowania dostaw

Randstad Polska Sp. z o.o.

Miejsce pracy:

Warszawa

Forma zatrudnienia:

Pełny etat

Umowa:

Umowa o pracę

Oferta wygasa w dniu:

17-12-2019r

Specjalista ds. zakupów i planowania dostaw

Poszukujesz pracy w obszarze supply chain oraz chciałabyś wykorzystać znajomość języka angielskiego? Aplikuj!
Pracuj w firmie, która zapewni Ci prestiż w środowisku! Podejmij współpracę w renomowanej firmie z długoletnim doświadczeniem w branży

Nr ref.: /370/11/2019/DS/47297 Warszawa

oferujemy
- prywatną opiekę medyczna dla Pracownika i jego rodziny
- kartę multisport
- zajęcia z języka angielskiego
- home office
- elastyczne godziny pracy
- pracę w dużej, międzynarodowej organizacji

zadania
- planowanie zakupów od dostawców głównie z grupy i spoza grupy w ścisłej współpracy z działem marketingu i sprzedaży
- kontakt z dostawcami i klientami w procesie zakupów i planowania
- planowanie w systemie SAP APO oraz tworzenie propozycji zakupów i przesunięć pomiędzy magazynami w regionie CEE
- współpraca z centralnym magazynem w zakresie utrzymania optymalnej wysokości zapasów
- obsługa reklamacji dostaw oraz współpraca z zewnętrznymi magazynami grupy i firmami spedycyjnymi w tym zakresie
- przygotowanie raportów sprzedaży i zestawień dotyczących kalkulacji wysokości stoku i poziomu towarów wolnorotujących w regionie CEE

oczekujemy
- wykształcenie wyższe
- minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku, dodatkowym atutem będzie doświadczenie w firmie międzynarodowej
- znajomość programu SAP moduł MM/SCM lub APO
- dobra znajomość programu Excel
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z logistyką zakupów oraz zasad rozliczeń handlowych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47