× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł

Pinbook > Praca > Warszawa > Stażysta w dziale marketingu i sprzedaży

Bausch Health Poland Sp z.o.o.

Miejsce pracy:

Warszawa


Forma zatrudnienia:

Pełny etat


Umowa:

Umowa o pracę


Oferta wygasa w dniu:

17-12-2019r

Stażysta w dziale marketingu i sprzedaży


Firma farmaceutyczna Bausch Health Poland jest nowoczesną i szybko rozwijającą się firmą farmaceutyczną należącą do czołowej dziesiątki koncernów farmaceutycznych w Polsce o bardzo wysokiej dynamice wzrostu sprzedaży. Oferujemy szeroką gamę najwyższej jakości leków Rx w rynku otwartym i szpitalnym, jak i OTC. Obecnie do naszego zespołu Vision Care (soczewki kontaktowe, płyny do pielęgnacji marki Bausch + Lomb) poszukujemy kandydata na stanowisko:
Stażysta w dziale marketingu i sprzedaży

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna głównie za:

- Wsparcie działu marketingu w przygotowywaniu oraz zarządzaniu dostępnością drukowanych / elektronicznych materiałów promocyjnych,
- Współpraca z Key Account Managerami – organizacja eventów oraz przygotowywanie materiałów promocyjnych adresowanych do konsumenta oraz klienta biznesowego, z dbałością o ich terminową realizację,
- Zarządzanie projektami indywidualnymi dla działu sprzedaży (współpraca z agencjami kreatywnymi, działem sprzedaży oraz ich klientami),
- Rozwój platformy do zamówień elektronicznych (B2B): przygotowywanie bannerów promocyjnych, optymalizacja platformy i jej dalszy rozwój (współpraca z działem IT)
- Analiza dostępnych danych oraz wsparcie w przygotowywaniu rekomendacji dotyczących rozwoju biznesu,
- Pozyskiwanie kluczowej wiedzy z rynku oraz z działu sprzedaży: zbieranie cen z rynku, informacji o promocjach naszej konkurencji oraz bieżącej współpracy,
- Koordynowanie współpracy z magazynem marketingowym w celu zapewnienia pełnej dostępności materiałów dla działu sprzedaży, na eventach i konferencjach.

Od kandydatów oczekujemy:

- Wyższego wykształcenia lub bycia studentem ostatniego roku (preferowanie kierunki związane z zarządzaniem, marketingiem, komunikacją),
- Dostępności min. 20 godzin w tygodniu (również w trakcie roku akademickiego, praca pon - pt),
- Dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
- Znajomości języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym,
- Bycia aktywnym, dbałości o szczegół oraz terminowości w realizacji zadań, 
Pierwszych doświadczeń zawodowych lub udziału w ciekawych projektach, o których możesz nam opowiedzieć.

Oferujemy:

- możliwość przejścia na pełny etat oraz rozwoju kariery zawodowej w międzynarodowym koncernie farmaceutycznym, 
- pełną wyzwań satysfakcjonującą pracę - nie będziesz parzył kawy,
- elastyczne podejście do godzin pracy - możesz studiować i pracować równocześnie,
- możliwość dołączenia do wysoce zaangażowanego i profesjonalnego zespołu ekspertów w dziedzinie rynku optycznego,
- współpracę w oparciu o umowę zlecenie.

Aplikuj
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z poniższą klauzulą: 
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) jak również zgodnie z Ustawą Dz.U.2018.1000 O ochronie danych osobowych”.
 

OCHRONA PRYWATNOŚCI KANDYDATÓW
 
Bausch Health Poland Sp. z o.o. Sp. j. (dalej „Valeant Pharma Poland”) jest zobowiązany do ochrony Państwa prywatności. Aby to zrealizować, ograniczamy zbieranie danych osobowych kandydatów do potrzeb związanych z rekrutacją i podejmujemy kroki w celu ich właściwego zabezpieczenia. Niniejszy dokument wyjaśnia jakiego rodzaju dane osobowe zbieramy, w jakim celu i komu mogą one zostać ujawnione.
Jakiego rodzaju dane osobowe gromadzimy?
Bausch Health gromadzi następujące informacje: kim Państwo są i jak się z Państwem skontaktować, w tym między innymi Państwa imię i nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania, kryteria kwalifikujące do pracy, co do miejsca oraz stanowiska na jakie Państwo aplikują oraz dane teleadresowe. Gromadziny również informacje dotyczące Państwa doświadczenia w pracy, wykształcenia i kwalifikacji do zatrudnienia w Bausch Health w tym informacje dostarczone przez poprzednich pracodawców i inne dane zgromadzone w trakcie procesu weryfikacji Państwa doświadczeń zawodowych.
Bausch Health ogranicza gromadzenie i wykorzystywanie wrażliwych danych osobowych. Na przykład, gromadząc informacje o pochodzeniu etnicznym, są one wykorzystywane wyłącznie do oceny sukcesu programu integracji w Bausch Health.
Bausch Health może sprawdzać Państwa referencje, zbierać dane osobowe Państwa dotyczące od stron trzecich lub z zewnętrznych źródeł i/ lub sprawdzić dane osobowe przez Państwa dostarczone.
W jakim celu gromadzimy Państwa dane osobowe?
Bausch Health ogranicza zbieranie i przetwarzanie danych osobowych do tych, które są transparentne w ocenie, zgodne z prawem, użyteczne, nie są nadmierne w swoim prawnie uzasadnionym interesie, w celu:

- przeprowadzenia rekrutacji i/ lub podjęcia decyzji o zatrudnieniu;
- zaplanowania i kierowania biznesem;
- ustanowienia, dochodzenia lub obrony praw przysługujących Bausch Health lub uzyskania porady prawnej;
- spełnienia wymogów prawa, regulacyjnych lub procesów sądowych;
- w związku z innymi ważnymi celami dotyczącymi zatrudnienia np. monitoring równych szans;
- realizacji wszelkich innych celów zgodnych z prawem w sytuacji nagłej

 
W przypadku, gdy Bausch Health będzie potrzebował Państwa danych osobowych do innych celów, będzie prosił Państwa o zgodę na ich wykorzystanie.
 
Kto ma dostęp do Państwa danych osobowych i gdzie są one przetwarzane?
Dostęp do Państwa danych osobowych mogą mieć pracownicy Działu Zasobów Ludzkich Bausch Health, kierownicy i inny personel, któremu dane te są potrzebne w wykonywaniu swoich obowiązków. Może się również zdarzyć, że udostępnimy Państwa dane osobowe stronie trzeciej, w razie potrzeby, aby móc zrealizować cele opisane powyżej. Przykładowo Bausch Health wykorzystuje kontrahentów i dostawców do wykonywania niektórych usług takich jak weryfikacja danych kandydata. Ci dostawcy i kontrahenci są zobowiązani do ochrony Państwa danych osobowych i do działania wyłącznie w imieniu i na zlecenie Bausch Health zgodnie z obowiązującym prawem. W odpowiednich przypadkach możemy ujawnić Państwa dane osobowe instytucjom prawnym lub organom regulacyjnym zgodnie obowiązującym prawem.
Może się również zdarzyć, że przekażemy Państwa dane osobowe do innych oddziałów Bausch Health w celach rekrutacji w tym do USA gdzie prawa ochrony danych osobowych nie oferują takiego samego poziomu ochrony. Bausch Health jednak zawarł umowy zaakceptowane przez Komisję Europejską celem zabezpieczenia Państwa danych. Kopię tej umowy możecie pozyskać kontaktując się z Bausch Health pod poniższym adresem:
[email protected]
 
Ochrona Państwa danych osobowych
Bausch Health wdrożył program zabezpieczenia danych, który zawiera fizyczne, techniczne i organizacyjne środki ochrony Państwa danych osobowych przed nieupoważnionym dostępem, bezprawnym przetwarzaniem i przypadkową utratą, zniszczeniem bądź ich zmianą.
Państwa prawa
Z zastrzeżeniem ograniczeń wynikających z obowiązujących przepisów, macie Państwo prawo do: dostępu, sprostowania, ograniczenia, sprzeciwu, usunięcia lub zmiany Państwa danych osobowych. Jeśli Państwo chcecie skorzystać z któregokolwiek z tych praw, należy skontaktować się z nami pod poniższym adresem:
[email protected]
 
Jak długo przechowujemy Państwa dane?
Jeżeli nie zaoferujemy Państwu zatrudnienia, Państwa dane osobowe zostaną zatrzymane przez okres nie dłuższy niż konieczny do zakończenia procesu rekrutacji, udzielenia odpowiedzi na pytania dotyczące zatrudniania, dochodzenia lub obrony naszych praw lub spełnienia obowiązków prawnych nałożonych przez obowiązujące przepisy chyba, że wyrażą Państwo zgodę się na wzięcie udziału w kolejnych rekrutacjach.
 
Dalsze informacje
Jeżeli mają Państwo pytania związane z powyższym lub chcą Państwo sprzeciwić się gromadzeniu lub wykorzystywaniu przez nas Państwa danych osobowych w sposób przedstawiony w niniejszej informacji prosimy o kontakt [email protected].
 
Jeżeli uzyskana odpowiedź będzie dla Państwa niesatysfakcjonująca lub jeżeli będą mieli Państwo obawy dotyczące procedur przetwarzania danych wdrożonych przez Bausch Health mogą Państwo skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Bausch Health pod adresem [email protected]. Mają Państwo także prawo złożyć skargę do organu nadzorczego ds. ochrony danych w Państwa kraju.


Inne oferty z województwa: Mazowieckie

Kat: Pozostałe oferty pracy | Umowa o pracę

Dodana
1 tydzień temu

Kat: Kasjer / ekspedient | Umowa o pracę

Dodana
1 tydzień temu

Kat: Kasjer / ekspedient | Umowa o pracę

od: 2600

do: 3200

Brutto

Dodana
1 tydzień temu

Kat: Przedstawiciel handlowy / Sprzedawca | Umowa o pracę

Dodana
1 tydzień temu

Kat: Marketing / PR / media | Do uzgodnienia

od: 2500

do: 7000

Brutto

Dodana
2 tygodnie temu

Kat: Inżynieria | Umowa o pracę

Dodana
1 tydzień temu

Kat: Kasjer / ekspedient | Umowa o pracę

Dodana
1 tydzień temu

Kat: Administracja biurowa | Umowa o pracę

Dodana
1 tydzień temu

Kat: Obsługa klienta / Call center | Umowa o pracę

Dodana
1 tydzień temu

Kat: Kasjer / ekspedient | Umowa zlecenie

od: 29

Brutto

Dodana
1 tydzień temu