× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Gry Kino Lotto Przepisy Radio Rekordy

Wyszukaj artykuł

Pinbook > Praca > Warszawa > Infolinia sprzedażowa NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA 17 zł brutto/h

Infolinia sprzedażowa NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA 17 zł brutto/h

Zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości produktów przeznaczonych do użytku domowego wiodących włoskich marek

Dormeo i Delimano.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy do naszego biura w Warszawie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

(infolinia sprzedażowa- połączenia przychodzące)

Główne obowiązki:

• Telefoniczna sprzedaż produktów naszych marek

• Budowa i utrzymanie długotrwałych relacji z klientami firmy

• Realizacja miesięcznych planów sprzedażowych

• Obsługa wniosków kredytowych zgodnie z procedurami wewnętrznymi firmy

Idealny kandydat:

• Szuka wyzwań w sprzedaży telefonicznej i oczekuje wysokich premii za zrealizowane cele

• Posiada silnie rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Oferujemy:

• Stawkę podstawową 17 zł brutto/h

• Premie w trakcie okresu próbnego od 950 do 2000 brutto

• Premie po okresie próbnym od 2300 do 5000 brutto

• Stabilne długofalowe zatrudnienie

• Dofinansowanie do pakietu medycznego Medicover i Multisport

• Możliwość doskonalenia zawodowego i pogłębiania swojej znajomości branży

• Pełne wdrożenie i wsparcie merytoryczne

• Pełne nowych wyzwań, ciekawe obowiązki

Możesz też nas znaleźć na Facebook:

Atrakcyjna lokalizacja miejsca pracy: Warszawa, ul. Cybernetyki 9

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest STUDIO MODERNA POLSKA SP. Z O. O. z siedzibą w Warszawie pod adresem ul. Cybernetyki 9 (02 – 677 Warszawa), z którym możesz skontaktować się korespondencyjnie bądź pisząc na adres e-mail: rekrutacja.pl(at)studio-moderna.com
Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych osobowych, z którym możesz się skontaktować korespondencyjnie, pisząc na adres naszej siedziby oraz na adres e-mail rodo(at)studio-moderna.com.

Podane przez Ciebie dane osobowe będą wykorzystywane w celu prowadzonej przez nas rekrutacji. Twoje dane będą przez nas przechowywane do czasu wygaśnięcia terminu obowiązywania zgody.

W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych masz prawo do żądania od administratora (STUDIO MODERNA POLSKA SP. Z O. O.) dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje Ci również prawo do przenoszenia danych oraz złożenia skargi do organu nadzorczego. Nie zamierzamy przekazywać Twoich danych osobowych do państwa trzeciego ani organizacji międzynarodowej. W toku przetwarzania Twoich danych możemy przekazywać je następującym kategoriom odbiorców: firmom rekrutacyjnym, firmom pośredniczącym w zatrudnianiu.
W aplikacji prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez STUDIO MODERNA POLSKA SP. Z O. O. w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko specjalista ds. sprzedaży telefonicznej”

Studio Moderna Polska Sp. z o.o.

Miejsce pracy:

Warszawa

Forma zatrudnienia:

Pełny etat

Umowa:

Umowa zlecenie

Stawka od:

3900

Oferta wygasa w dniu:

24-10-2019r