× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł

Mamy wszystkie oferty

pracy z Polski

203453

OFERT PRACY

92 % osób

ZNAJDUJE PRACĘ

  • Praca Tomaszów Mazowiecki - Aktualne oferty pracy olx Tomaszów Mazowiecki i okolice

Praca Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki to miasto położone w województwie łódzkim. Liczące ponad 63 tys. mieszkańców, zajmuje teren o powierzchni 41 km2. Jest ono drugim miastem w województwie, w którym wprowadzono darmową komunikację miejską. Tomaszów stanowi duży ośrodek przemysłu mineralnego, chemicznego, spożywczego, elektromaszynowego i usług. Objęty jest Łódzką Specjalną Strefą Ekonomiczną, a więc tworzone są w nim korzystne warunki dla nowych inwestycji i przedsiębiorstw. 

Najnowsze oferty pracy w Tomaszowie Mazowieckim

W regionie Tomaszowa Mazowieckiego działa kilkanaście dużych przedsiębiorstw, które zatrudniają tysiące osób. Jak znaleźć pracę w Tomaszowie Mazowieckim?Przejrzyj aktualne oferty pracy, wybierz odpowiadające Tobie i aplikuj swoim oryginalnym CV. Zwróć uwagę pracodawcy i wyprzedź swoją konkurencję już dziś!