× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł

Mamy wszystkie oferty

pracy z Polski

203762

OFERT PRACY

92 % osób

ZNAJDUJE PRACĘ

  • Praca Stalowa Wola - Aktualne oferty pracy olx Stalowa Wola i okolice

Praca Stalowa Wola

Stalowa Wola – miasto w województwie podkarpackim, położone w Kotlinie Sandomierskiej nad brzegiem rzeki San. Jego powierzchnię 82 km2 zamieszkuje ponad 61 tys. mieszkańców. 

Od zawsze kojarzona była z największym ośrodkiem hutniczym w kraju. Elektrownia Stalowa Wola i Huta Stalowa Wola były największymi obiektami przemysłowymi w Polsce. Obecnie największymi pracodawcami są jeszcze ATS Stahlschmidt & Maiworm oraz TESCO. Szacunkowo, 4 największe przedsiębiorstwa zatrudniają blisko 2,5 tys. osób.

Najnowsze oferty pracy w Stalowej Woli

Rynek pracy w Stalowej Woli pozostaje nienasycony. Wakatów jest wiele, potrzeba kompetencji. Jak znaleźć pracę w Stalowej Woli? Przejrzyj aktualne oferty pracy, wybierz odpowiednią dla siebie i aplikuj już dziś, by wyprzedzić konkurencję!