× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł

Mamy wszystkie oferty

pracy z Polski

203500

OFERT PRACY

92 % osób

ZNAJDUJE PRACĘ

  • Praca Skarżysko Kamienna - Aktualne oferty pracy olx Skarżysko Kamienna i okolice

Praca Skarżysko Kamienna

Skarżysko Kamienna – miasto w centralnej części kraju, północnej części województwa Świętokrzyskiego. Położone nad rzeką Kamienną miasto, liczy 46 tys. mieszkańców na powierzchni 64 km2.

Region Skarżyska jest typowo przemysłowy. Swoją siedzibę mają tu firmy takie jak Mesko, czy ZEORK. Region objęty jest też Specjalną Strefą Ekonomiczną Starachowice, wspierającą rozwój małych przedsiębiorstw i dużych inwestycji. Ofert pracy najlepiej szukać w sektorach przemysłowych, gdyż ciągle rozwijające się, powiększają swoją ilość wakatów.

Najnowsze oferty pracy w Skarżysko Kamiennej

Jak znaleźć pracę w Skarżysku – Kamiennej? Przejrzyj lokalne oferty pracy w poszukiwaniu najbardziej Ciebie interesującej. Stwórz oryginalne CV i wyróżnij się na biurku pracodawcy. Wyprzedź swoją konkurencję i aplikuj już dziś!