× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł

Mamy wszystkie oferty

pracy z Polski

202237

OFERT PRACY

92 % osób

ZNAJDUJE PRACĘ

  • Praca Ruda Śląska - Aktualne oferty pracy olx Ruda Śląska i okolice

Praca Ruda Śląska

Ruda Śląska to miasto na prawach powiatu położone w południowej Polsce, na górnym śląsku. To stosunkowo młode miasto, powstało w 1959r. Z połączenia Rudy i Nowego Bytomia. Jego powierzchnię 77 km2 zamieszkuje blisko 140 tys. mieszkańców. To bardzo dogodne miejsce na działalności inwestycyjne. Bliskość autostrady A-4 umożliwia prostą i szybką komunikację z największymi ośrodkami gospodarczymi. Największe zakłady przemysłowe w Rudzie to Kopalnia Węgla Kamiennego „Ruda”, Huta Pokój i Elektrociepłownia Mikołaj. 

Najnowsze oferty pracy w Rudzie Śląskiej

Rudzka Agencja Rozwoju „Inwestor” wspiera również działalność małych i średnich przedsiębiorstw, by rozwijali lokalną gospodarkę i tworzyli nowe miejsca pracy. Jak znaleźć pracę w Rudzie Śląskiej? Przejrzyj aktualne oferty pracy i aplikuj na dogodne dla Ciebie stanowiska. Powodzenia!