× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł

Mamy wszystkie oferty

pracy z Polski

202237

OFERT PRACY

92 % osób

ZNAJDUJE PRACĘ

  • Praca Przemyśl - Aktualne oferty pracy olx Przemyśl i okolice

Kat: Administracja biurowa

Rodzaj: Umowa o pracę

Miejscowość: Przemyśl

od: 2500

do: 5000

Brutto

Dodana
1 tydzień temu

Opis: Ви амбітні? Хочете розвиватися в HR-індустрії? Любите працювати з людьми та заводити нові знайомства? Хочете отримати колосальний досвід і поліпшити свої професійні навички? Тоді у нас є для Вас відмінна пропозиція! Приєднуйтесь до нашої команди! Ми завжди відкриті для першокласних талантів. Це означає, що нам потрібні саме Ви! Обсяг завдань:підбір працівників з Украї...

Praca Przemyśl

Przemyśl to miasto na prawach powiatu, położone nad rzeką San w województwie podkarpackim. Liczące ponad 60 tys. mieszkańców, zajmuje powierzchnię ok 46 km2. Jest jednym z najstarszych miast podkarpacia,w I Rzeczypospolitej był miastem królewskim. Dziś jest pełen atrakcji turystycznych zarówno bezpośrednio w mieście jak i jego najbliższych okolicach. Liczne zabytki i fascynująca historia przyciąga każdego roku wielu turystów.

Gospodarka, jak sama nazwa miasta Przemyśl wskazuje, oparta jest głównie na segmencie przemysłowym. Swoją siedzibę ma tu Zakład Płyt Pilśniowych „Fibris”, zakład pomocy szkolnych „Polenna Astra”, czy zakład tkanin powlekanych „Sanwil”. To tylko część z największych pracodawców regionu. 

Najnowsze oferty pracy w Przemyślu

Jak znaleźć pracę na jednym z wielu wolnych i wciąż powstających wakatów w Przemyślu? Nic prostszego, przejrzyj oferty pracy w poszukiwaniu najbardziej Tobie odpowiadającej, przygotuj odpowiednie CV i aplikuj już dziś! Wyprzedź swoją konkurencję na rynku pracy i jako pierwszy wykaż się inicjatywą!