× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł

Praca zdalna


Dodaj ogłoszenie

Kategoria: Zdalna - inne oferty


Telefon: 603 324 423


E-mail: virtualoffice.mchojnacka@gmail.com


Oczekiwana stawka zł: 50 / Godzinę


Oferta dodana: 10. listopada 2019Szczegóły oferty:

Jestem wirtualną asystentką, prowadzę własną działalność gospodarczą. Chętnie zarządzę kalendarzem spotkań, zorganizuję wyjazd służbowy, event, stworzę tekst, wystawię faktury, obsłużę Twojego maila. Zorganizuję dla Ciebie zadania ponadstandardowe.Dodaj ogłoszenie

Porady

Na co należy uważać w Internecie, kiedy szukamy pracownika?

1. Poprawność językowa ogłoszenia – jest duże prawdopodobieństwo, że ktoś chce nas oszukać, jeśli ogłoszenie nie jest napisane po polsku, a tak, jakby przepuszczone zostało przez translator! To widać! Dlatego lepiej, jeśli widać, że ktoś przyłożył się do napisania ogłoszenia – jest poprawne językowo i ortograficznie. Szczególnie, jeśli chcecie tego kogoś do pisania tekstów!

2. Sprawdźcie dyspozycyjność – jeśli ktoś pracuje po 12 h to raczej niewiele będzie miał czasu na to, aby pracować zdalnie dla waszej firmy. A przecież zależy wam na tym, aby przyjąć kogoś, kto będzie mógł odciążyć niektórych pracowników w waszym przedsiębiorstwie, albo załata „dziurę” na danym stanowisku, prawda?

3. Zobaczcie, czy wymagania finansowe wam odpowiadają – wiemy, że niektóre budżety potrafią być okrojone. Sprawdźcie więc czy jest was stać na zatrudnienie takiego pracownika. Przecież obie strony chcą być zadowolone ze współpracy, prawda?

4. Uważnie czytajcie to, co jest w CV – musicie również weryfikować podawane tam informacje. Wiadomo, że nie do wszystkich typów prac wymagać będziemy CurriculumVitae, prawda? Ale w niektórych na pewno będzie wskazane. Dlatego kiedy już dostaniecie takowy dokument – dokładnie sprawdźcie czy podawane umiejętności faktycznie posiada wasz potencjalny pracownik.