× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł

chalupnictwo


Dodaj ogłoszenie

Kategoria: Chałupnictwo


Telefon: 783551815


E-mail: anetawitczak1@wp.pl


Oczekiwana stawka zł: 10 zl / Godzinę


Oferta dodana: 9. listopada 2019Szczegóły oferty:

mogla bym skladac dlogopisy lub podobne zeczy niemam pracy jesem cale 24 godziny w domu i inerejsuje mnie tylko praca w domuDodaj ogłoszenie

Porady

Na co należy uważać w Internecie, kiedy szukamy pracownika?

1. Poprawność językowa ogłoszenia – jest duże prawdopodobieństwo, że ktoś chce nas oszukać, jeśli ogłoszenie nie jest napisane po polsku, a tak, jakby przepuszczone zostało przez translator! To widać! Dlatego lepiej, jeśli widać, że ktoś przyłożył się do napisania ogłoszenia – jest poprawne językowo i ortograficznie. Szczególnie, jeśli chcecie tego kogoś do pisania tekstów!

2. Sprawdźcie dyspozycyjność – jeśli ktoś pracuje po 12 h to raczej niewiele będzie miał czasu na to, aby pracować zdalnie dla waszej firmy. A przecież zależy wam na tym, aby przyjąć kogoś, kto będzie mógł odciążyć niektórych pracowników w waszym przedsiębiorstwie, albo załata „dziurę” na danym stanowisku, prawda?

3. Zobaczcie, czy wymagania finansowe wam odpowiadają – wiemy, że niektóre budżety potrafią być okrojone. Sprawdźcie więc czy jest was stać na zatrudnienie takiego pracownika. Przecież obie strony chcą być zadowolone ze współpracy, prawda?

4. Uważnie czytajcie to, co jest w CV – musicie również weryfikować podawane tam informacje. Wiadomo, że nie do wszystkich typów prac wymagać będziemy CurriculumVitae, prawda? Ale w niektórych na pewno będzie wskazane. Dlatego kiedy już dostaniecie takowy dokument – dokładnie sprawdźcie czy podawane umiejętności faktycznie posiada wasz potencjalny pracownik.