× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio

Wyszukaj artykuł

Pinbook > Praca > Poznań > Regionalny Kierownik Sprzedaży

Manpower

Miejsce pracy:

Poznań

Forma zatrudnienia:

Pełny etat

Umowa:

Umowa o pracę

Oferta wygasa w dniu:

17-12-2019r

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami.

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy zajmującej się dystrybucją najwyższej jakości materacy - poszukujemy Kandydatów z terenu województwa mazowieckiego, łódzkiego i wielkopolskiego na stanowisko:

Zakres obowiązków

• Budowanie i realizacja planów sprzedażowych

• Aktywne pozyskiwanie nowych partnerów handlowych na podległym terenie

• Sprzedaż do aktualnych partnerów handlowych w regionie

• Przeprowadzanie szkoleń produktowych dla pozyskanych partnerów handlowych

• Monitoring działań konkurencji

• Dbanie o wizerunek marki

Oczekiwania

• Doświadczenie w sprzedaży B2B - 2-5 lat (mile widziane doświadczenie w budowaniu dystrybucji lub sieci partnerskich)

• Samodzielność w aktywnym pozyskiwaniu nowych klientów

• Wysoka automotywacja, nastawienie na cel, konsekwentność w działaniu

• Komunikatywność, zaangażowanie

• Umiejętność planowania i analizowania

• Prawo jazdy kat. B

• Wykształcenie min. średnie

• Dobra znajomość języka angielskiego - mile widziana

Oferta

• Elastyczna formę zatrudnienia: umowa o pracę lub B2B

• Wynagrodzenie podstawowe - uzależnione od doświadczenia w sprzedaży

• Nieograniczoną premię od uzyskanego wyniku sprzedażowego

• Miesięczny ryczałt pieniężny na samochód

• Karta paliwowa

• Narzędzia niezbędne do pracy: laptop oraz telefon służbowy

• Duży udział w rozwoju międzynarodowej marki i w budowaniu jej pozycji na rynku

• Samodzielność w działaniu

Oferta dotyczy pracy stałej.