× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio

Wyszukaj artykuł

Devire

Miejsce pracy:

Poznań

Forma zatrudnienia:

Do uzgodnienia

Umowa:

Oferta wygasa w dniu:

17-12-2019r

Tester

Jak mówi nasz Klient - cel działalności tej międzynarodwej Grupy jest prosty i bardzo przekonujący - uwolnić moc naturalnych surowców, aby wzbogacać współczesne życie. Tworzone produkty oszczędzają energię i wodę oraz zmniejszają emisję CO2, chronią budynki przed rozprzestrzenianiem się ognia, mają wpływ na zmniejszenie ilości odpadów, poprawiają akustykę w budynkach oraz wpływają na ich estetykę. Oddział znajdujący się Poznaniu to wielofunkcyjne centrum kompetencyjne Grupy, której główna siedziba znajduje się w Danii. Centrum to świadczy usługi w zakresie finansów, księgowości, DIGITAL (IT), HR i wiele innych. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Testera, która dołaczy do Zespołu działu IT DIGITAL. To tutaj rozwijane są projekty związane z różnymi modułami SAP, programowaniem stron internetowych i aplikacjami mobilnymi, zarządzanie projektami MS Dynamics, Office 365, IT Service Desk, prowadzona jest zaawansowana analiza danych oraz wiele innych codziennych wyzwań związanych z rozwojem technologicznym całej Grupy.
Twój profil:

- 3 lata doświadczenia w testowaniu manualnym
- 1 rok doświadczenia w automatyzacji testów
- Mile wiadziana znajomość Dynamics 365 v8.2/9.1
- Tworzenie, przeprowadzanie i automatyzowanie testów funkcjonalnych
- Umiejętność opracowywania dokumentacji, procedur i wytycznych dotyczących automatyzacji testów
- Rozumienie funkcjonalności aplikacji oraz ich integracji
- Umiejętność diagnozowania i opisania błędu
- Przygotowywanie i dostarczanie dokładnych i szczegółowych planów testów
- Wysoko rozwinięte zdolności analityczne pozwalające na rozwiązywanie problemów
- Doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych
- Mile widziane doświadczenie w integracji Dynamics CRM i innych rozwiązań, takich jak CPQ, SAP, Marketo
- Zorientowanie na szczegóły
- Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację i pracę z zespołem międzynarodowy

Twoje zadania na tym stanowisku:

- Tworzenie planów testów i przypadków testowych aplikacji CRM
- Przeprowadzanie manulanych testów funkcjonalnych
- Automatyzowanie testów
- Projektowanie i wykonywanie testów wydajnościowych, obciążeniowych i penetracyjnych
- Dokumentowanie i śledzenie błędów w systemie
- Prezentowanie funkcjonalności aplikacji (np. podczas Sprint Reviews)
- Dzielenie się wiedzą z pozostałymi członkami zespołu, dążenie do osiągania celu biznesowego, wsparcie użytkowników końcowych w kwestiach związanych z systemem CRMJeśli powyższe kwestie brzmią jak ciekawe wyzwanie zawodowe - APLIKUJ! Porozmawiajmy o szczegółach!