× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio

Wyszukaj artykuł

Pinbook > Praca > Poznań > Operator wytłaczarki

Aluplast Sp. z o.o.

Miejsce pracy:

Poznań

Forma zatrudnienia:

Pełny etat

Umowa:

Umowa o pracę

Oferta wygasa w dniu:

17-12-2019r

Operator wytłaczarki

Jesteśmy wiodącym producentem profili okiennych z PVC. Mamy najnowocześniejszy park maszynowy. W 2019 roku zostaliśmy wyróżnieni prestiżowymi tytułami Budowlanej Marki Roku i Lidera Rynku Stolarki. W naszych zespołach łączymy ludzi różnego wieku, wykształcenia, narodowości, płci, bo wierzymy w ich potencjał. W związku z nieustannym rozwojem firmy i rozbudową zakładu poszukujemy pracowników na stanowisko:

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:
OPERATOR WYTŁACZARKI z doświadczeniem w branży

Miejsce pracy: Poznań

Twoje zadania:

- zarządzasz procesem produkcji,
- obsługujesz wytłaczarki w gniazdach,
- ściśle współpracujesz z pakowaczem, technologiem produkcji oraz kontrolą jakości,
- zapewnisz jakość produkcji.

Wymagania:

- znasz proces wytłaczania,
- umiesz pracować z dokumentacją,
- praca w zespole nie jest Ci obca,
- jesteś gotowy do pracy w systemie trzyzmianowym 4-brygadowym,
- znasz zagadnienia mechaniki i elektroniki, mile widziana wiedza na temat automatyki przemysłowej,
- posiadasz wykształcenie techniczne.

Jeśli jesteś:

- odpowiedzialny, dyspozycyjny, dobrze zorganizowany,
- zainteresowany poznaniem nowej technologii oraz optymalizacji organizacji pracy.

Co oferujemy:

ubezpieczenie na życie
pakiet medyczny
kursy kwalifikacyjne
kursy językowe
udział w tworzeniu rozwiązań
wsparcie finansowe
karnety sportowe
piknik rodzinny
impreza wigilijna
drużyna piłkarska

Dowiedz się więcej, przychodząc na rozmowę.
Oferty zawierające CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku "APLIKUJ"