× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł

Mamy wszystkie oferty

pracy z Polski

202604

OFERT PRACY

92 % osób

ZNAJDUJE PRACĘ

  • Praca Ostrów Wielkopolski - Aktualne oferty pracy olx Ostrów Wielkopolski i okolice

Praca Ostrów Wielkopolski

Położony w południowej części województwa wielkopolskiego, Ostrów Wielkopolski jest jednym z większych miast regionu. Jego powierzchnia wynosi blisko 42 km2, a zamieszkuje ją ponad 71 tys. mieszkańców. Cieszy się również typowym dla miast Wielkopolski, niskim wskaźnikiem bezrobocia na poziomie poniżej 9%. 

Okolice miasta to jeden z największych ośrodków wydobycia gazu ziemnego w Polsce. Ośrodek Kopalń Ostrów Wielkopolski  to kompleks 9 – największych odkrywek gazu ziemnego, w skład którego wchodzi też największy podziemny magazyn CNG w kraju – PMG Wierzchowice. Właścicielem ośrodka jest największy polski potentat paliwowy – PGNiG.

Najnowsze oferty pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Obszar Ostrowa objęty jest Kamiennogórską Specjalną Strefą Ekonomiczną, która tworzy przedsiębiorstwom dogodne warunki rozwoju. Zwiększająca się ich ilość i siła tworzy rynek ofert pracy coraz bardziej atrakcyjnym.