× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł

Mamy wszystkie oferty

pracy z Polski

202146

OFERT PRACY

92 % osób

ZNAJDUJE PRACĘ

  • Praca Nowa Sól - Aktualne oferty pracy olx Nowa Sól i okolice

Praca Nowa Sól

Nowa Sól to trzecie największe miasto w województwie lubuskim. Stanowi jednocześnie gminę miejską jak i jest siedzibą gminy wiejskiej Nowa Sól. Położone nad Odrą miasto liczy blisko 40 tys. mieszkańców na powierzchni ok. 21 km2. 

Najnowsze oferty pracy w Nowej Soli

Nowa Sól jest jednym z większych ośrodków przemysłowych zachodniej Polski. W ciągu kilkunastu lat powstało tu wiele przedsiębiorstw, działających w branży budowlanej, metalowej, maszynowej, spożywczej czy motoryzacyjnej. Region ten objęty jest Kostrzyńsko-Słubicką Specjalną Strefą Ekonomiczną, dzięki czemu rozwój przedsiębiorstw niemal każdej wielkości spowodował wielki spadek bezrobocia. Charakterystyczną gałęzią przemysłu jest produkcja figur ogrodowych. W mieście i okolicach do niedawna funkcjonowało blisko 400 przedsiębiorstw zajmujących się tą działalnością. Bliskość bogatego rynku zbytu – Niemiec i bliskie położenie ważnych szlaków komunikacyjnych pozwalają firmom na stały rozwój i powiększanie swoich działalności, tym samym zatrudnianie większej ilości pracowników.