× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł

Eurovia Polska S.A.

Miejsce pracy:

Lubań


Forma zatrudnienia:

Pełny etat


Umowa:

Umowa o pracę


Oferta wygasa w dniu:

28-01-2020r

Ustawiacz


Eurovia to międzynarodowy lider budownictwa drogowego. Jesteśmy częścią Grupy VINCI - jednego z największych światowych przedsiębiorstw działających w branży budowlanej.
 
Opis zadań
 
Do Twoich obowiązków będą należały czynności związane z prowadzeniem i bezpieczeństwem ruchu kolejowego, m.in: podstawienie wagonów próżnych do załadunku, przestawianie wagonów w czasie załadunku i odstawianie wagonów załadowanych.
 ProfilChcesz pracować w międzynarodowej firmie będącej liderem w zakresie budownictwa drogowego i produkcji kruszyw? 
Interesuje Cię praca związana z wydobyciem kruszyw ?
Jesteś sumienny i potrafisz pracować w zespole?
 
Spełniasz poniższe kryteria?
- posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku ?
- znasz regulamin bocznicy kolejowej i posiadasz świadectwo kwalifikacyjne w tym zakresie?
- masz zdolności manualne ?
- lubisz i potrafisz pracować w zespole ?
 
W zamian oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- perspektywę rozwoju i wieloletniej współpracy
- wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
- pracę w organizacji dbającej o bezpieczeństwo pracy
- atrakcyjny pakiet benefitów
- kompleksowy program wdrożenia
- bogaty katalog szkoleń w ramach Eurovia Akademia
- szeroki wachlarz benefitów w programie kafeteryjnym, m.in.: prywatną opiekę medyczną, kartę sportową
- dofinansowanie do wypoczynku
-możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
- możliwość udziału w akcjonariacie pracowniczym
 
 
 Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez spółki Eurovia w Polsce tj. Eurovia Polska S.A., Eurovia Kruszywa S.A., ETF Polska Sp. z o. o., Kopalnie Surowców Mineralnych „Kosmin” Sp. z o.o., Eurovia Bazalty S.A.” lub jeśli wyraża Pan/Pani zgodę na wzięcie udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez wyżej wymienione spółki Eurovia w Polsce prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych oraz innych informacji zawartych w załączonych dokumentach, w celach obecnych, jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez spółki Eurovia w Polsce tj. Eurovia Polska S.A., Eurovia Kruszywa S.A., ETF Polska Sp. z o. o., Kopalnie Surowców Mineralnych „Kosmin” Sp. z o.o., Eurovia Bazalty S.A.”
 
 
 
Administratorem danych osobowych są spółki Eurovia w Polsce tj. Eurovia Polska S.A. z siedzibą w Bielanach Wrocławskich przy ulicy Szwedzkiej 5, 55-040 Kobierzyce, Eurovia Kruszywa S.A. z siedzibą w Bielanach Wrocławskich przy ulicy Szwedzkiej 5, 55-040 Kobierzyce, ETF Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Bielanach Wrocławskich przy ulicy Szwedzkiej 5, 55-040 Kobierzyce, Kopalnie Surowców Mineralnych „Kosmin” Sp. z o.o., z siedzibą w Bielanach Wrocławskich przy ulicy Szwedzkiej 5, 55-040 Kobierzyce oraz Eurovia Bazalty S.A. z siedzibą przy ul. Stawowej 18, 59-800 Lubań (dalej: „administrator”).
 
 
 
Więcej informacji tutaj: https://www.eurovia.pl/kariera/proces-rekrutacji