× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio

Wyszukaj artykuł

Pinbook > Praca > Kraków > Manager ds. Zakupów

Limpol Sp. z o.o.

Miejsce pracy:

Kraków

Forma zatrudnienia:

Pełny etat

Umowa:

Umowa o pracę

Oferta wygasa w dniu:

17-12-2019r

Manager ds. Zakupów

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

- Ustalanie celów zakupowych oraz strategii negocjacyjnych
- Monitorowanie rynku polskiego i zagranicznego
- Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z dostawcami
- Uczestnictwo w targach przemysłu spożywczego w kraju i za granicą
- Nadzór nad procesem realizacji zamówień oraz przestrzeganiem procedur zakupowych

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość dodatkowego języka
- Doświadczenie na podobnym stanowisku /niekoniecznie w branży spożywczej/
- Wysokie umiejętności negocjacyjne
- Wysoka kultura osobista
- Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
- Elastyczność i wielozadaniowość
- Zamiłowanie do podróży i wyjazdów

Oferujemy:

- Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Konkurencyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjny pakiet socjalny
- Możliwość rozwoju i realizacji kreatywnych inicjatyw
- Wsparcie przy wdrożeniu oraz na każdym etapie pracy
- Wyjazdy krajowe i zagraniczne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
DOŁĄCZ DO NAS

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Limpol Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, Ludwinowska 7, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Limpol Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Ludwinowska 7. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.