× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio

Wyszukaj artykuł

Pinbook > Praca > Katowice > pracownik produkcji - praca na weekend!

Randstad Polska Sp. z o.o.

Miejsce pracy:

Katowice

Forma zatrudnienia:

Pół etatu

Umowa:

Umowa o pracę

Oferta wygasa w dniu:

17-12-2019r

pracownik produkcji - praca na weekend!

Poszukujesz pracy na weekend? Posiadasz książeczkę sanepid?
Dołącz do grona pracowników firmy z branży spożywczej - poszukujemy zmotywowanych osób na stanowiska produkcyjne!

Miejsce pracy: Katowice - Szopienice
Oferujemy:

szybki proces rekrutacyjny
umowę o pracę tymczasową (opłacone składki ZUS, urlopy)
dogodny dojazd do firmy transportem komunikacji miejskiej
wynagrodzenie od 14,50 zł/b + 1,70 zł/b - wypłata zawsze na czas
praca w systemie 3 zmianowym po 8 h lub 12 h
program wdrożenia w pierwszym okresie zatrudnienia (Program opieki nad nowymi pracownikami)
pracę w nowoczesnym parku maszynowym
bonusy pracownicze (paczki okolicznościowe, możliwość korzystania ze sklepików zakładowych)

Zadania:

ręczne pakowanie pudełek z herbatą do opakowania zbiorczego
kontrola jakości gotowego produktu
paletyzacja gotowego produktu
Po okresie wdrożenia możliwość podnoszenia dalszych kwalifikacji i wynagrodzenia – poprzez naukę obsługi maszyn typu foliarka, etykieciarka, kartoniarka oraz maszyn do pakowania herbaty

Oczekujemy:

książeczki sanepid (warunek konieczny)
zaangażowania i chęci do pracy
gotowości do pracy w systemie zmianowym
mile widziane doświadczenie przy maszynie pracującej

NIE CZEKAJ! APLIKUJ JUŻ TERAZ! Wyślij SMS o treści "PRACA" na nr. 697 - pokaż numer telefonu - a oddzwonimy i zaprosimy Cię na spotkanie rekrutacyjne!