× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł

Mamy wszystkie oferty

pracy z Polski

202528

OFERT PRACY

92 % osób

ZNAJDUJE PRACĘ

  • Praca Jelenia Góra - Aktualne oferty pracy olx Jelenia Góra i okolice

Praca Jelenia Góra

Jelenia Góra to położone w województwie dolnośląskim miasto na prawach powiatu. Usytuowane jest nad rzeką Bóbr. Historyczne miasto dolnego śląska według danych GUS zamieszkuje ponad 200 tys. mieszkańców. Powierzchnię aglomeracji szacuje się na 109 km2. W mieście działa ponad 1200 podmiotów gospodarczych, z czego ponad 200 należy do kapitałów zagranicznych. Największe z nich to przedsiębiorstwo farmaceutyczne Jelfa, Producent Maszyn Papierniczych PMPoland S.A oraz Zorka. Oprócz nich, w mieście funkcjonują również duże ośrodki handlowe np. galerie i sieciowe supermarkety.

Najnowsze oferty pracy w Jeleniej Górze

Ponad 200-tysięczna ludność to również duże zapotrzebowania na rekreację, rozrywkę i gastronomię. To właśnie w tych gałęziach gospodarki znajdziemy najwięcej ofert pracy w Jeleniej Górze. Dzięki usytuowaniu na dużych szlakach transportowych, Jelenia Góra i okolice to świetne miejsce by znaleźć pracę nie tylko bezpośrednio w obrębie miasta. Świetna komunikacja pozwoli nam przyjmować oferty również z okolic aglomeracji. Przygotuj swoje CV już dziś i aplikuj do jednego z ponad tysiąca miejsc pracy w Jeleniej Górze i okolicach.