× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł

Mamy wszystkie oferty

pracy z Polski

202528

OFERT PRACY

92 % osób

ZNAJDUJE PRACĘ

  • Praca Dąbrowa Górnicza - Aktualne oferty pracy olx Dąbrowa Górnicza i okolice

Praca Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza to dziewiąte pod względem wielkości miasto w Polsce. Stanowi ważny ośrodek Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii i jest największym miastem województwa śląskiego. Zajmuje powierzchnię ponad 185 km2, licząc przy tym blisko 120 tys. mieszkańców. Miasto na prawach powiatu to nie tylko ośrodek przemysłowy ale również kulturalny i rozrywkowy. To właśnie tu znajduje się największa w Polsce huta stali – ArcelorMittal jak i inne tj. Koksownia Przyjaźń, Huta Bankowa oraz huta szkła. 

Najnowsze oferty pracy w Dąbrowie Górniczej

Region Dąbrowy Górniczej jest typowym okręgiem przemysłowym. Olbrzymie ilości węgla i rud metali transportowane są tu za pośrednictwem bardzo rozwiniętej sieci kolejowej, by zostać przetworzonymi. W mieście znajduje się aż 9 stacji kolejowych oraz kilkadziesiąt linii autobusowych i trzy tramwajowe. Największe ośrodki przemysłowe to miejsce pracy dziesiątek tysięcy ludzi. Rozwijające się huty i przetwórnie materiałów ciężkich stale wzbogacają rynek pracy w regionie, stąd pytanie, jak znaleźć pracę w Dąbrowie Górniczej wydaje się być retorycznym.