× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Gry Kino Lotto Przepisy Radio Rekordy
×

Wyszukaj artykuł

Kreator CV - Wzór i szablon CV
Stwórz CV do pracy i wyślij do firm z naszej bazy

Dlaczego warto
przygotować
CV w kreatorze ?

Kreator CV jest przede wszystkim darmowy – bezpłatnie przygotujesz w nim profesjonalny i przejrzysty dokument, który wyróżni Cię spośród pozostałych kandydatów. Dzięki gotowym wzorom CV i naszym poradnikom zawrzesz w nim najważniejsze informacje, dzięki którym zaprezentujesz potencjalnemu pracodawcy swój profesjonalizm. Pamiętaj, że pierwsze wrażenie możesz zrobić tylko raz – dlatego stwórz w naszym darmowym kreatorze CV dokument, dzięki któremu stworzysz pozytywny wizerunek i zapadniesz w pamięć rekruterowi.

Stwórz swoje CV

Kreator CV – Stwórz profesjonale CV w 5 minut

Poszukujesz pracy, która spełni Twoje oczekiwania, ale jak dotąd kończy się jedynie na wysyłaniu wielu CV i braku informacji zwrotnej? Chciałbyś stworzyć życiorys zawodowy, który przyciągnie uwagę rekrutera, a tym samym zwiększy Twoją szansę na zatrudnienie? Dzięki kreatorowi CV to możliwe – stworzysz w nim przejrzysty życiorys zawodowy, szybko wykonasz poszczególne sekcje oraz zapiszesz je w formacie PDF.

Stwórz swoje CV

Darmowy szablon CV do pracy

Profesjonalne CV to nie tylko szansa na bycie zauważonym. Kandydaci, których życiorys zawodowy wypada znacznie lepiej na tle konkurencji mają również szansę na to, że pracodawca zaproponuje im wyższe wynagrodzenie. Dlatego też stwórz w naszym darmowym kreatorze CV, które będzie świadczyło o Twoim profesjonalizmie i pomoże Ci w zdobyciu lepszego zatrudnienia, zgodnego z Twoimi aspiracjami zawodowymi. Nie zwlekaj i zadbaj o swoją przyszłość zawodową z darmową aplikacją Adconnect.

Stwórz swoje CV

Szablony CV pomogą znaleźć Ci dobrą pracę

Chociaż w pierwszej chwili nasuwa się myśl, że gotowe szablony w kreatorze CV są mało oryginalne, należy zwrócić uwagę na to, że są przygotowane przez specjalistów, którzy wiedzą, na jakie elementy życiorysu zawodowego zwracają uwagę pracodawcy i rekruterzy. Dzięki temu, szablony CV zostały skonstruowane w taki sposób, aby wyróżnić przygotowany w nim dokument na tle aplikacji innych kandydatów, dzięki czemu rosną szansę na zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną.

Stwórz swoje CV

Tworzenie CV online

W kreatorze zapiszesz utworzony dokument w formacie PDF, co może znacząco wpłynąć na wygodę pracodawcy. Jeśli będzie potrzebował przekopiować Twoje dane teleadresowe do systemu, pomoże mu w tym format doc. Z kolei dzięki PDF będzie mógł wydrukować Twoje CV bez żadnych przesunięć treści, przez co będzie dobrze wyglądało podczas rozmowy kwalifikacyjnej, a zawarte w nim informacje będą czytelne.

Stwórz swoje CV

Gotowe wzory cv do pobrania

Dzięki gotowym szablonom CV, stworzysz prosto swój profil zawodowy w kilku wersjach, co pozwoli Ci zaoszczędzić cenny czas, który będziesz mógł poświęcić przeszukiwaniu kolejnych portali z ogłoszeniami o pracę, aplikować na wybrane stanowiska i chodzić na więcej rozmów kwalifikacyjnych. Ponadto w naszym kreatorze znajdziesz wzory CV, które pomogą Ci na poszczególnych przykładach stworzyć własny profil zawodowy w kilku wersjach, dostosowany do stanowisk, na które chcesz aplikować.

Stwórz swoje CV