× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł

Mamy wszystkie oferty

pracy z Polski

203410

OFERT PRACY

92 % osób

ZNAJDUJE PRACĘ

  • Praca Biała Podlaska - Aktualne oferty pracy olx Biała Podlaska i okolice

Praca Biała Podlaska

Biała Podlaska to miasto na prawach powiatu w województwie lubelskim. Znajduje się w nim siedziba powiatu bialskiego i gminy Biała Podlaska. Powierzchnię niemal 50 km2 zamieszkuje ok 57 tys. mieszkańców, czyniąc z Białej największe miasto Podlasia Południowego. 

Gospodarkę napędza głównie sektor przemysłowy, którego najwięksi przedstawiciele to m.in. AluTeam, produkujący skrzynie załadunkowe na samochody dostawcze i Elremet, producent odzieży specjalnej (dla służb mundurowych) oraz opakowań z tworzyw sztucznych. Jednym z największych pracodawców jest również firma budowlana Budomex.

Najnowsze oferty pracy w Białej Podlaskiej

Utworzona w 2005r. Bialska Strefa Aktywności Gospodarczej, czyli wydzielona przemysłowo-handlowa dzielnica miasta tworzy atrakcyjne warunki do rozwoju również mikroprzedsiębiorstw, w których zatrudnienie znajduje duża część mieszkańców regionu. Biała Podlaska to również znakomita baza wypadowa z liczną sieci hoteli i punktów gastronomicznych, w których zatrudnienie znajdują ludzie w każdym wieku. Skrzyżowanie ważnych dróg wojewódzkich i krajowych, czyni z miasta atrakcyjny region zarówno dla inwestorów jak i mieszkańców bliskich okolic Białej, poszukujących pracy w uprzemysłowionej części regionu.